O nas​

Od wielu lat wspieramy klientów na rynku polskim, oraz zagranicznym. Od wielu lat przekazuje wiedzę na serwisie dlaTesterow.PL. Teraz będziemy mogli też spotykać się na zorganizowanych szkolenia w ramach grupy dlaTesterów.PL

Nasza misja

Od kilku lat bezpłatnie dzielimy się wiedzą na serwisie dlaTesterow.PL. Naszą misją zawsze było dzielenie się wiedzą. Artykuły, czy wpisy nie zastąpią jednak szkoleń, gdzie możecie zapytać instruktora na żywo o nurtujące Was tematy. Dodatkowo – powstanie tego serwisu – to odpowiedź na Wasze zapytania o organizację szkoleń.

Ucz się każdego dnia

Pamiętaj, że każdy dzień to nowa okazja do zdobywania wiedzy i doskonalenia się, ponieważ tylko w ten sposób możesz stać się lepszym testerem oprogramowania.

Rafał Krząpa
Founder​ & CEO

Nasza Wizja

Co Wam oferujemy

“Ucz się od ekspertów, bo ich doświadczenie jest skarbnicą wiedzy, która otwiera drzwi do sukcesu i rozwoju”​

Nasza ekipa może pomóc Wam w rozwoju różnych tematów związanych z szeroko-rozumianym Quality Assurance czy Testowaniem. Zaufaj nam i sprawdź czy wcześniejsi kursanci mieli rację wystawiając nam pozytywne opinie.

Specjalizujemy się w szkoleniach narzędziowych – jednak prowadząc szkolenia z JMetera, K6, Cypressa, Selenium, Playwrighta, Postmana, czy Appium podchodzimy do całego tematu w sposób holistyczny. Tak – dajemy Wam mocny background, który pomoże Wam zrozumieć w jaki sposóbwykorzystywać te narzędzia w swoich projektach.

Dlaczego różnimy się od innych organizacji prowadzących szkolenia? Background praktyczny – od wielu lat korzystamy z tych narzędzi. Dodatkowo mamy wyjątkowe treści w trakcie szkoleń – które pochodzą właśnie z naszych doświadczeń. W dlaTesterów.PL nie ma miejsca na przypadkowych trenerów czy treści. Naszym najwyższym dobrem jest satysfakcja kursanta.

Trenerzy uznani na rynku​

Nasi renomowani trenerzy to fundament naszej wyjątkowej oferty. Dzięki ich uznanej wiedzy i doświadczeniu zapewniamy wysoki poziom szkoleń, których wartość doceniają nasi uczestnicy

Dopasowane terminy

Nasze szkolenia odbywają się w trybie stacjonarnym jak i online. Wybieramy terminy weekendowe jak i dni robocze. Masz możliwość wyboru odpowiedniego dla Ciebie terminu.

Wiedza i certyfikaty

Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat uczestnictwa wraz z opisem jaki był zakres przeprowadzonego szkolenia. Przekazana przez nas wiedza – może być wykorzystana przez Was od razu w pracy.

Porozmawiajmy

Napisz lub zadzwoń do nas

Oferujemy nie tylko szkolenia, ale także zaufanie. Nasza strona jest miejscem, gdzie jakość spotyka zaufanie, gwarantując ci najlepsze szkolenia i profesjonalne podejście, na jakie zasługujesz. Potwierdzają to nasi kursanci a także partnerzy.

    Wyrażam jednorazową zgodę na kontakt ze mną na podane przeze mnie w formualrzu dane kontaktowe w celu przedstawienia oferty firmy.

    arrow-top-icon
    Koszyk
    Right Menu Icon